Doties uz saturu
Daugavpils Valstspilsētas vidusskola
Search
Close this search box.

Vidusskolēni mācās domāt par nākotni

    Daugavpils Valstspilsētas vidusskolā jau otro reizi viesojās Southwestern Advantage (SWA) Latvia dalībniece un mūsu skolas absolvente Laura Gribuste. Šoreiz Laura tikās ar 10.mv, 12.cfm un 12.bv klašu skolēniem.
    Desmitajiem Laura stāstīja par to, kas ir mērķis, cik svarīgi prast pareizi uzstādīt mērķi, lai tas tiktu sasniegts, kas cilvēkiem traucē uzstādīt mērķi, kā šīs grūtības pārvarēt.
    Ar divpadsmitajiem Laura dalījās ar informāciju par panākumiem bagātu cilvēku paradumiem jeb kā dzīvot vieglāku dzīvi, kas uz populāra sportista piemēra ietvēra informāciju par dzīves mērķiem, kā rezultātā tiek radītas vērtības pasaulei. Arī pašas vērtības nosaka to, ka cilvēks kļūst par piemēru citiem un tiek veidota disciplīna, cik svarīga ir vīzija, kas liek domāt par nākotni – dzīvot ilgi un vienmēr būt labā formā. Savu stāstu Laura papildināja ar piemēriem no dzīves, mudinot skolēnus atbildīgi izturēties pret savu nākotni un izvērtēt visas iespējas, lai skolēni varētu apzinīgi apdomāt un izvēlēties savu karjeras ceļu.

    Paldies Laurai par iedvesmas pilno vizīti!