Doties uz saturu
Daugavpils Valstspilsētas vidusskola
Search
Close this search box.

Vides izglītības konkurss – ceļš uz zaļo domāšanu

    26. martā 9.b un 9.f klases komandas skolēni pārstāvēja mūsu skolu vides izglītības konkursā Augšdaugavas novada un Daugavpils valstspilsētas izglītības iestāžu 5.-9.klašu skolēniem, ko rīkoja Augšdaugavas novada pašvaldība sadarbībā ar biedrību “Višķu attīstībai”, Daugavpils Inovāciju centru un SIA “Daugavpils ūdens”. Konkurss norisinājās Daugavpils Inovāciju centrā. 

    Vides izglītības konkurss tika organizēts ar mērķi, lai sekmētu skolēnu izpratni par vidi un tās problēmām, aktivizētu un paplašinātu vides izglītības darbu izglītības iestādēs, tādējādi attīstot skolēnu pētnieciskā darba veikšanas un prezentēšanas prasmes, kā arī, lai rosinātu skolēnu interesi par ūdens piesārņojumu un ar to saistīto risku izpēti.

    9.b klases komanda (Elinga Bertulīte, Anastasija Koroļkova, Anna Fiļipova, Jeļizaveta Jelagina, Ksenija Volkova, skolotāja Gaļina Koreņeva) prezentēja savu mājas darbu “Iespējamie draudi un izplatības iespējas naftas produktu izplūdes gadījumā Daugavpilī (Šūņupē/Šuņicā)”, skolēnu darbošanās konkursa gaitā tika novērtēta ar trešo vietu.

    9.f klases komanda (Jelizaveta Vilimane, Natalija Vilimane un Konstantīns Semjonovs, skolotāja Inga Kalviša) ieguva pateicības rakstu un piemiņas dāvanas, kā arī specbalvas par atraktīvāko sava projekta “Glābsim mūsu ezeru un tā iemītniekus” prezentēšanu.

    Paldies skolēniem  un skolotājām par piedalīšanos un videi draudzīgas domāšanas un rīcības aktualizēšanu un popularizēšanu!