Doties uz saturu
Daugavpils Valstspilsētas vidusskola
Search
Close this search box.

VIDES DIENAS DVV

    No 20.marta līdz 24.martam Ekoskolas padome un dabaszinātņu MJ skolā rīko VIDES DIENU NEDĒĻU!

    Aicinām visas nedēļas garumā atzīmēt trīs starptautiskās vides dienas:

    1. 21.03. – Meža dienu – Organizējiet vai pievienojieties izglītojošiem un praktiskiem pasākumiem, kuros tiek cildināti un loloti meži, iestādiet kādu koku, organizējiet foto konkursus un virtuālas mākslas izstādes par meža tēmu, skolēnu debates, viktorīnas par mežiem un to ieguldījumu mūsu veselībā u.tml. 

    2. 22.03. – Ūdens dienu – Ūdens dienā ir iespēja rīkot lekcijas, nodarbības, radošās darbnīcas.Taupiet ūdeni, piemēram, ejiet īsākā dušā vannas vietā, neļaujiet krānam tecēt, tīrot zobus, mazgājot traukus un gatavojot ēdienu. Sakopšana: piedalieties vietējo upju, ezeru, mitrāju vai pludmaļu sakopšanā.

    3. 25.03. (24.03. skolā) – Zemes dienu – Dabai veltīts filmu vakars. Ieplāno noskatīties dokumentālo filmu par dabu, piemēram, Mūsu planēta (Our Planet) sērijas un nodoties dabas apbrīnošanai visā tās krāšņumā! Noķer brīdi, kad izslēgsies gaismas! Atrodi labu vietu pilsētas panorāmas vērošanai un vēro gaismu izslēgšanas brīdi pulksten 8:30 vakarā pēc vietējā laika! Fotografē vai iemūžini video apgaismojuma izmaiņas vides objektos.