Doties uz saturu
Daugavpils Valstspilsētas vidusskola
Search
Close this search box.

Tikšanās ar AFS Latvija koordinatori  

    02.11.2023. Daugavpils Valstspilsētas vidusskolā viesojās AFS Latvija attīstības koordinatore Maija Seņina, kas novadīja interesantu un lietderīgu nodarbību 11.b klases skolēniem par starptautisko skolēnu apmaiņas programmu. Nodarbība notika angļu valodas stundas ietvaros, tāpēc Maija sniedza informāciju angļu valodā. Skolēni uzzināja par AFS Latvija organizācijas darbības mērķiem,  uzdevumiem, piedāvājumu skolu jaunatnei. Jauniešiem bija   iespēja izpildīt praktiskus uzdevumus, kuru laikā varēja apdomāt stereotipu vietu cilvēku dzīvē, kā cilvēki uztver viens otru. Prasme komunicēt ir ļoti svarīga gan ikdienas dzīvē, gan arī profesionālajā sfērā.
    AFS Latvija vidusskolēniem  piedāvā iespēju dzīvot jaunā ģimenē citā valstī, izbaudīt dažādas tradīcijas. Tā ir iespēja saprast, novērtēt un padziļināt savu izpratni par citu viedokļiem, kultūrām, reliģijām un svarīgām problēmām visā pasaulē. Tā ir iespēja  savienot kultūras, veidojot draudzības, kas ilgs visu dzīvi. Tā ir iespēja sākt apmeklēt jaunu skolu, mācīties jaunu valodu un atrast veidus, kā iepazīt cilvēkus no citām kultūrām, ar citu pieredzi. Tās ir prasmes, kuras varēs izmantot visu mūžu. AFS palīdzēs atklāt jaunas lietas par sevi un savu vietu pasaulē.
    Par visu šo informāciju vidusskolēni bija pateicīgi Maijai. Un, protams, paldies par bonusu – iespēju runāt angļu valodā par jauniešiem tik aktuālu tēmu.