Doties uz saturu
Daugavpils Valstspilsētas vidusskola
Search
Close this search box.

Svētā Patrika dienā 3.klašu skolēni sagaida pavasari

    No 20.- līdz 24. martam šī gada astronomiskā pavasara iestāšanos mūsu Valstspilsētas vidusskolas 3. klašu skolēni  sagaidīja ar lielu prieku un entuziasmu. 110 skolēni no visām trešajām klasēm angļu valodas un CLIL stundās nosvinēja skaistus īru tradicionālos svētkus, kas ir veltīti Svētā Patrika dienai.

    Tā kā šie skaistie pavasara svētki nav iedomājami bez zaļas krāsas – gan skolēni, gan skolotāji taisīja zaļus vainadziņus ar četrlapu āboliņa lapām, jo tāds āboliņš ir galvenais veiksmes simbols.

    Skolēniem bija iespēja ne tikai iepazīt interesantus faktus par šo svētku vēsturi un tradīcijām, iemācīties īru dejas, pacienāt vienam otru ar zaļajiem augļiem un dārzeņiem, bet arī izmēģināt savu veiksmi jautrajā zaļo dāvanu izpakošanas spēlē.

    5 veiksminieki, no katras klases pa vienam, ieguva galvenās balvas. Pasākuma noslēgumā pilnīgi visi dalībnieki tika iepriecināti ar zaļās krāsas cienastu un guva daudz pozitīvu emociju un īstu pavasara noskaņojumu.

    Pasākumu organizēja 3. klašu angļu valodas skolotājas un klašu audzinātājas: Ella Balaško, Olga Aširova, Daiga Kriškāne, Anžela Iekalne, Sarmīte Vorslovāne, Silvija Sproģe, Svetlana Jevstifejeva.