Doties uz saturu
Daugavpils Valstspilsētas vidusskola
Search
Close this search box.

Spreideits

  Iesaistoties iniciatīvas “Latvijas skolas soma” aktivitātēs, tika veicināta interese par latviešu teātra mākslu. Tā ir lieliska iespēja aktivizēt sadarbību dažādās mācību jomās – latviešu valoda un literatūra, kultūras izpratne un pašizpausme mākslā, sociālā un pilsoniskā, tehnoloģijas. Pateicoties iniciatīvai “Latvijas skolas soma”, notiek mācību procesa pilnveidošana un attīstība. (Aļona)

  Izrāde bija ļoti aizraujoša, kuru bija interesanti noskatīties gan skolēniem, gan pieaugušajiem (spriežot pēc skolēnu emocijām un atziņām).

  Neskatoties uz to, ka izrāde notika latgaliski, sižets un aktieru dialogi un monologi bija skaidri un saprotami. Tādi pasākumi ir ļoti laba prakse gan kultūras attīstībai, gan redzesloka paplašināšanai. (Aleksandra)

  Skolēnu atsauksmes:

  *5.klašu skolēni

  Man patika, ka visiem varoņiem bija skaisti kostīmi, īpaši Velns patika. Man bija savādi, ka Sprīdītis bija meitene. Un gribējās garāku teātri. Tā man viss bija labi.

  Raitis

  Viss bija labi un spilgti, patika aktieru spēle un kostīmi. Interesanti bija, ka izrāde bija latgaliešu valodā. Brīnišķīgas dejas un dekorācijas, un smaržīgi specefekti.

  Guntars

  Man patika viss: kostīmi, mūzika, specefekti.

  Roberts

  Man ļoti patika teātris. Mīļākā mūzikas daļa bija, kad Velns izlīda. Arī specefekti bija ļoti labi, kad dūmi smaržoja kā zemenes.

  Man ļoti patika viss: specefekti, kostīmi, dekorācijas, aktieru valoda.

  Margarita

  *7. klašu skolēni

  Man viss patika, jo aktieru spēle bija ļoti laba, tēliem bija labi izvēlēti kostīmi, skaisti specefekti un bija ērti. (Edmonds)

  Man visvairāk patika aktieru spēle, bet nepatika, ka bija redzamas troses, uz kurām turējās cilvēki.  (Markuss)

  Teātris bija ļoti interesants, aktieri labi spēlēja savu lomu. Ļoti skaista ainava un bija patīkama atmosfēra. Man bija lieliski pavadīts laiks.  (Jeļizaveta)

  Man ļoti patika teātris, aktieri ideāli nospēlēja, muzikālais pavadījums perfekts, scenogrāfi ielika daudz darba, dekorācijas mainījās.  (Žanis)

  Man ļoti patika specefekti, bet visvairāk aktieri, it īpaši Skopulis.  (Mareks)

  Man ļoti patika, jo aktieri labi nospēlēja, visi efekti bija ļoti skaisti izpildīti (Edvīns)

  Man ļoti patika izrāde un aktieru tērpi.  (Jekaterīna)

  Man patika, ka dekorācijas kustējās un patika Vēja māte.  (Laura)

  Izrāde man lika aizdomāties, ka nekur nav tik labi kā mājās, jo mājās tevi gaida.  (Polina)