Doties uz saturu
Daugavpils Valstspilsētas vidusskola
Search
Close this search box.

SMU Sopfirta Starptautiskajā skolēnu mācību uzņēmumu festivālā

  Daugavpils Valstspilsētas vidusskolas SMU dalībnieces Sofija Lobina un Marta Beleviča ar savu firmu Sopfirta piedalījās Starptautiskajā skolēnu mācību uzņēmumu festivālā. Meitenēm bija tas gods pārstāvēt Daugavpili, Augšdaugavas novadu un visu Latgali šajā lielajā pasākumā.
  Festivālā piedalījās SMU no 6 dažādām valstīm vecumu posmā no 11.klases līdz pat bakalaura grāda studentiem. Jāpiebilst, ka Sofija un Marta bija jaunākās šajā nopietnajā konkurencē.
  Festivāls notika 3 dienas, kuru laikā audzēknes ieguva zināšanas par AI lomu biznesā, iepazinās un guva jaunus kontaktus ar citu valstu jauniešiem, guva pozitīvu konkurences pieredzi, attīstīja prasmes starptautiska līmeņa  pārdošanā, komunikācijā un sadarbībā.
  Šī pasākuma laikā jaunietes ieguva neaprakstāmu pieredzi un motivāciju būt labākām un augt savā uzņēmējdarbībā.
  Sofija par ISCF saka : “Mēs esam guvuši ļoti svarīgu pieredzi. Mēs svinējām mazas uzvaras un reizē arī ļoti pārdzīvojām par visu, praktizējām angļu valodu, dalījāmies pieredzē ar ārzemju biznesiem. Saņēmām padomus no žūrijas. Un guvām daudz pozitīvu emociju.”

  Īpašu pateicību ir pelnījusi skolotāja Ilma Petrova, kura ir gan iedvesmotāja, gan iedrošinātāja, gan padomdevēja. Paldies, Ilma, ka arī šajā pasākumā biji līdzās saviem audzēkņiem!