Doties uz saturu
Daugavpils Valstspilsētas vidusskola
Search
Close this search box.

SMU FLOPI pārstāv DVV un Daugavpili Gen-E pasākumā

  Daugavpils Valstspilsētas vidusskolas 9.b klases jaunietes Anastasija Koroļkova un Ksenija Volkova (SMU FLOPI) pamatskolu grupā pārstāvēja mūsu skolu un pilsētu Gen-E (Jauno uzņēmēju dienas) gada nozīmīgākajā pasākumā veiksmīgākajiem JA Latvia Skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) programmas dalībniekiem.
  Pasākums notika 29., 30. aprīlī Jūrmalā. Pasākuma laikā tika vērtēti un apbalvoti šī gada veiksmīgākie SMU pamatskolu un vidusskolu grupās, kā arī noskaidrots, kurš SMU pārstāvēs Latviju Eiropas finālā šī gada jūlijā Itālijā. Gen-E pasākums ir īpašs arī to, ka tika sumināti šī mācību gada labākie pedagogi – skolēnu mācību uzņēmumu konsultanti. Starp pieciem labākajiem pedagogiem tika izvirzīta arī DVV sociālo zinību un uzņēmējdarbības pamatu skolotāja Ilma Petrova.
  Ksenija un Anastasija ar savu skolēnu mācību uzņēmumu Flopi pasākuma laikā ieguva simpātiju balvu no “Iphone photography school“, katra saņemot balvā 1000 euro apmācībām šajā prestižajā IT skolā.
  Jaunietes pasākuma laikā ieguva jaunu pieredzi un pārliecību, ka ar aizrautīgu darbu un pareizām stratēģijām var sasniegt pat visaugstākos mērķus.
  Esam lepni par skolotājas Ilmas darba rezultātiem, ieinteresējot skolēnus pievērsties uzņēmējdarbībai!
  Esam gandarīti par mūsu skolēnu mācību uzņēmumu sasniegumiem un mērķtiecīgu virzību uz izaugsmi!
  Paldies, Ilma un Co!