Doties uz saturu
Daugavpils Valstspilsētas vidusskola
Search
Close this search box.

Pirmais solis skolā

    Skolēnu rudens brīvlaikā skolu iepazīt devās pirmsskolas izglītojamie.
    25. oktobrī mūsu skolas piecgadnieki un sešgadnieki, kā arī Ķīmijas apkaimes pirmsskolas iestāžu bērni ciemojās mazajā skoliņā Jelgavas ielā. Savukārt 26. oktobrī mūsu pirmsskolu audzēkņi iepazina lielo un plašo DVV Tautas ielas ēku.
          Šo pirmo oficiālo pirmsskolnieku vizīti DVV ēkās organizēja skolotāja Signe un skolotāja Natālija, viņu vadībā skolotāji un vidusskolēni bija sarūpējuši dažādas aktivitātes, lai radītu nelielu ieskatu skolas dzīvē. Topošie skolnieki sēdēja skolas solos, uzzināja, ka skolā ir bibliotēka, aktu zāle un sporta zāle. Bērni iepazinās ar stundu sarakstu un veidoja no zilbēm mācību priekšmetu nosaukumus, mācījās sakārtot skolas somu un uzzināja, kādiem mācību priekšmetiem tajā ir jābūt, minēja mīklas, gāja rotaļās, piedalījās veiklības stafetēs.
          Iespaidu un emociju bija daudz! Mazie skolas viesi izteica vēlēšanos vēlreiz paciemoties skolā, lai iepazītos ar dažādu mācību kabinetu aprīkojumu un vēl vairāk uzzinātu par skolas ikdienu. Pavasara brīvlaiks būs lielisks laiks, lai šo vēlēšanos piepildītu!
          Pasākums ir viens no posmiem pēctecīga mācību procesa nodrošināšanai pārejot no pirmsskolas uz skolu.