Daugavpils Valstspilsētas vidusskola
Search
Close this search box.

Piekto klašu sudrabs

Daugavpils Valstspilsētas vidusskolas 5.klašu zēnu komanda veiksmīgi piedalījās Daugavpils pilsētas skolēnu sacensībās “Tautas bumba” vecuma grupā 2012.g.dz. un jaunāki.
    Startējot priekšsacīkstēs 24.janvārī, mūsu komanda izcīnīja 2 uzvaras pret J.Raiņa Daugavpils 6. pamatskolu un Daugavpils Zinātņu vidusskolu. 31.janvāri notika finālspēles par 1.-3.vietu, kurās mūsu skolēni pārliecinoši uzvarēja Daugavpils Saskaņas pamatskolu, bet diemžēl zaudēja izšķirošajā spēlē Daugavpils Iespēju vidusskolai. Kopvērtējumā mūsu komanda izcīnīja 2.vietu.
    Apsveicam skolēnus, kā arī viņu sporta un veselības skolotājus Santu Koteli (5.b klase), Andreju Slavicki (5.a, 5.c klases) un Sergeju Petrakovu (5.d, 5.e кlase).
    15. Jurkins Dominiks 5.e
    Sacensības organizēja Daugavpils izglītības pārvalde kopā ar Daugavpils Zinatņu vidusskolu, J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāziju un Daugavpils Saskaņas pamatskolu ar mērķi noskaidrot labākās pilsētas skolu komandas, kuras pārstāvēs Daugavpils pilsētu Latgales reģiona skolēnu sporta spēlēs, paaugstināt sporta meistarību, veicināt bērnu iesaistīšanos sporta aktivitātēs un veselīgā brīvā laika pavadīšanā.