Doties uz saturu
Daugavpils Valstspilsētas vidusskola
Search
Close this search box.

Pateicības pēcpusdiena Daugavpils Valstspilsētas vidusskolā

         Maijs ir gada skaistākais mēnesis, kad izglītojamie un skolotāji plūc sava  darba augļus. Izvērtējot šo mācību gadu, ar gandarījumu var teikt, ka tas ir bagāts ar labiem sasniegumiem ārpusskolas konkursos, sporta sacensībās, projektos un citās aktivitātēs. Lepnums par priekšmetu olimpiādē saņemtajām atzinībām un godalgotām vietām. Pateicību par sasniegumiem ārpusstundu aktivitātēs un izglītības iestādes tēla popularizēšanu saņēma 197 izglītojamie.
        ,,Katrā bērnā ir dzirksts. Atrast, kas šo dzirksti aizdedzina, ir apkārt esošo cilvēku atbildība,” tā ir teicis H.Gardners. Ikviens piekritīs, ka izglītojamo izaugsme  ir cieši saistīta ar pedagogu un vecāku atbalstu. Izglītības iestādē Pateicības pēcpusdienā tika sumināti 53 pedagogi.
       Daugavpils pilsētas izglītības pārvaldes rīkotajā apbalvošanas pasākumā tika godināti arī Daugavpils Valstspilsētas vidusskolas izglītojamie un pedagogi – Karolina Gorkina (2.e) Jeļizaveta Ančevska (2.d) Alla Rogoļeva (6.) Sofja Šaršune (6.c) un skolotāja Inga Vasiļjeva (Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas darbu konkursā “Saules ritmi”), Anastasija Koroļkova (9.b) un skolotāja Inga Vasiļjeva (Latvijas skolu tehnoloģiju un dizaina olimpiādes “Ezītis miglā”), Jānis Meškovskis (12.) un skolotāja Iveta Meškovska (Latvijas Universitātes Akadēmiskajā centrā notika Valsts  skolēnu 48. zinātniskās pētniecības darbu konference),  Eva Elizabete Brokāne (11.b) un Viktorija Moroza (10.ti) un skolotājs Aleksandrs Settarovs ( Latvijas Skolēnu 77. spartakiādē pludmales volejbolā “Vidusskolu kauss”),  Jelizaveta Naidjonova (9.f),Zane Gaiduka (9.f), Simona Feldmane (9.d), Sofja Stogova (9.e),Viktorija Reičela Ošeniece (9.e), Rebeka Luriņa (8.e), Arina Vasitova (7.c) un skolotājs Aleksandrs Settarovs (Latvijas skolēnu 77. spartakiāde basketbolā “Oranžā bumba)   “Paldies ir vienīgā valūta pasaulē, kas nav mainījusi vērtību kursu’’, tā ir teicis J.Jaunsudrabiņš. Paldies ir pelnījis jebkurš, kas ar savu darbu, attieksmi un sasniegumiem  ir  ierakstījis savu vārdu izglītības iestādēs vēsturē.