Doties uz saturu
Daugavpils Valstspilsētas vidusskola
Search
Close this search box.

Pasaules veselības diena 2024

  Katru gadu 7.aprīlī tiek atzīmēta Pasaules veselības diena ar mērķi aktualizēt globālās veselības jautājumus, uzsverot nepieciešamību katram ikdienā rūpēties par savu veselību un labbūtību. Par godu šai dienai veselu darba nedēļu notika aizraujošas sacensības starp 2.- 8.klašu skolēniem, lai pārbaudītu viņu veiklību, saliedētību un zināšanas par veselīgu uzturu, personīgo higiēnu, ka arī veselīgu dzīvesveidu.
  1.-4.klašu izglītojamie sacentās, atbildot uz galda spēles par personīgo higiēnu āķīgiem jautājumiem, kā arī pārvarēja šķēršļu jostu. 2.- 3.klašu skolēnu atbildes apliecināja, ka viņu zināšanas personīgās higiēnas jautājumos ir izcilas. Savukārt 4.- 8.klašu skolēni pārbaudīja savas zināšanas un fizisko sagatavotību piecās Veselīgā maratona stacijās: Vitamīnu karuselis, Veselības viktorīna, Ārstnieciskie augi, Veselīgā uztura šķīvis un Šķēršļu josla.
  Uzkrājot punktus katrā no aktivitātēm, klašu komandas cīnījās par uzvarētāja titulu katrā klašu paralēlē. Apsveicam uzvarētājus un līderus komandas kopvērtējumā!

  Sākumskolas klašu līderi – 2.d klase un 3.c klase!

  Pamatskolas klašu līderi – 4.d un 4.e klase, 5.d klase, 6.c klase, 7.a klase un 8.c klase!

  Skolēni uzsvēra, ka šis pasākums ir lieliskā iespēja aizrautīgi pavadīt laiku kopā ar saviem klasesbiedriem, kā arī pārbaudīt un pilnveidot savas zināšanas par veselīgu dzīvesveidu.