Doties uz saturu
Daugavpils Valstspilsētas vidusskola
Search
Close this search box.

Olimpiskais mēnesis pirmskolā

    Latvijas Olimpiskā komiteja laika posmu no 2024.gada 26.marta līdz 26.aprīlim pasludināja par Olimpisko mēnesi. Godinot Olimpiskās komitejas dibināšanas dienu ar devīzi ,,Izaugt# sportiņā!”, 26. aprīlis  tika  pasludināts par Olimpisko dienu.
    Olimpiskās dienas programmā tika iekļauta Latvijas kopīgā vingrošana ar vingrojumu kompleksu, kurš ir paredzēts gan pašiem mazākajiem bērniem, gan arī pieaugušajiem.
    Kopīgā vingrošanā aktīvi piedalījās  mūsu pirmsskolnieki kopā ar iestādes darbiniekiem. Bērni paši izkrāsoja devīzes  burtus un salika OD devīzi.Mazākie bērni arī mēģināja vingrot un mācījās kopā ar Lapsiņu sporta vingrinājumus, arī visas pārējās grupas aktīvi sportoja. Pirmsskolnieki iesaistījās dažādās aktivitātēs: iešanas un skriešanas izaicinājumā, olimpisko dziesmu līdzdziedāšanā, iepazina Olimpiskās spēles un to simboliku, iesaistījās  sporta spēlēs āra vidē, kopīgajā vingrošanā, kā arī zīmējumu konkursā.

     Nobeigumā visi dalībnieki saņēma ,,sertifikātu” par ieguldīto enerģiju un sportisko garu, piedaloties Olimpiskajā dienā 2024 un  jaukas balvas –  uzlīmes ar sporta veidiem.

    Pateicamies mūsu skolas aktīvākajiem ,,olimpiešiem” par pasākuma organizēšanu  un veselīga dzīvesveida popularizēšanu!