Doties uz saturu
Daugavpils Valstspilsētas vidusskola
Search
Close this search box.

Olimpiskā diena 2023

  21.aprīlī, atbalstot aktīvu dzīvesveidu un apliecinot “Veselību veicinošas izglītības iestādes” statusu, mūsu skola piedalījās Olimpiskās dienas 2023 aktivitātēs.

  Pirmsskolas izglītības programmas ”Pasaciņa” mazie olimpieši izpildīja vingrojumu kompleksu mazajiem, 5-6-gadīgo grupu audzēkņi piedalījās ,,Olimpiskajā stundā” ar devīzi ,,Soli pa solim sportiņā”!

  Pavasara saules stariem iedvesmotie 11.a klases sportisti atklāja Olimpisko dienu ar rīta rosmi, demonstrējot sporta vingrinājumu kompleksu 1.-4.klašu skolēniem un viņu pedagogiem. Gan skolēni, gan skolotāji atzīmēja, cik svarīgi uzsākt mācību dienu svaigā gaisā sportojot.

  Sporta stundu laikā sākumskolas skolēni sacentās jautrajās stafetēs, bet pamatskolas un vidusskolas audzēkņi – sporta spēlēs, pārbaudot ne tikai spēļu noteikumu zināšanas un fizisko sagatavotību, bet arī prasmi strādāt komandā.

  Savukārt klases stundas laikā ikviens 1.-12.klases skolēns varēja piedalīties sporta aktivitātēs, apmeklējot 9 sporta stacijas skolas priekšā: novuss, galda teniss, lecamauklas, sporta riņķi, badmintons, volejbols, florbols, futbols. Neviens nepalika vienaldzīgs! Ar smaidiem sejā priecājāmies par iespēju sportot ārā, izvēloties mīļāko sporta disciplīnu, paspēlēt kopā ar draugiem, klausīties mūziku un dejot, iesildīties maigos pavasara saules staros un kļūt par uzvarētāju.

  Paldies sporta skolotājiem, 11.a klasei un klases audzinātājai Renatai Repinai par aizrautību un sporta pasākumu organizēšanu!