Doties uz saturu
Daugavpils Valstspilsētas vidusskola
Search
Close this search box.

Mazo bērnu Māmiņdiena

  Maijs atnāk ne tikai ar manāmi garākām dienām, spožāku sauli debesīs un pirmajām dārzā uzplaukušajām narcisēm un tulpēm, bet tas atnāk arī ar dienu, kad sveikt katram bērnam pašu dārgāko – savu māmiņu.
  Visu pirmskolas grupu audzēkņi – gan mazie, gan vidējie, gan lielie – dziedāja, dejoja, skaitīja dzejoļus un iejutās dažādos tēlos, centīgi un sirsnīgi izpildot savus priekšnesumus, bet citiem viss vēl notiks nākamnedēļ. Pasākuma laikā varēja vērot bērnu izaugsmi – mazo bērnu kautrīgumu un lielāko bērnu spējas, patstāvību, atraktivitāti un drosmi demonstrēt priekšnesumus. Pēc pasākuma māmiņas sagaidīja pārsteigums – bērnu pašdarinātas dāvanas.
  Bet, ko dāvināt mammai Mātes dienā? Kas būs tā īstā dāvana? Pati skaistākā dāvana ir paša darināta dāvana, piemēram,  apsveikuma kartiņa ar kādu mīļu pantiņu, neskaitāmiem ziedu zīmējumiem un vēl simtiem veidu, kā atgādināt māmiņām par to, cik ļoti bērni viņas mīl, un pateikt viņām paldies.
  Ikvienu mammu iepriecina laiks, kas tiek pavadīts kopā ar bērniem – dodies ar savu mammu pie dabas, svaigā gaisā un kopīgi atpūtieties! Tā var būt vienkārša pastaiga pa kādu parku vai gar jūras krastu. Ir jauki pavadīt laiku kopā, pārrunāt lietas, ko varbūt ikdienā nesanāk pateikt. Bet, iespējams, jau sen esi vēlējies kopā ar mammu pasākt ko aizraujošāku? Kā būtu ar ekspedīciju ar laivām purvā? Tomēr vari apsvērt arī iespēju pasaimniekot virtuvē un atzīmēt Mātes dienu ar gardām paša gatavotām brokastīm vai vakariņām?
  Lai arī kā Tu izvēlēsies apsveikt savu mammu, atceries, viņa tāpat jūt, cik ļoti Tu viņu mīli.
   Sirsnīgi sveicieni visām māmiņām Mātes dienā!