Doties uz saturu
Daugavpils Valstspilsētas vidusskola
Search
Close this search box.

Lauras Gribustes iedvesmojošās tikšanās

    22.novembrī Daugavpils Valstspilsētas vidusskolā viesojās mūsu skolas absolvente Laura Gribuste, kura 6 gadus mācījās Rīgas Stradiņa universitātē un 6 vasaras pavadīja Amerikā, piedaloties projektā, par kuru ieguva balvu – ceļojumu uz Jamaiku. Šobrīd Laura ir Southwestern Advantage (SWA) Latvia dalībniece un vienlaikus plāno turpināt studijas, mācoties par psihoterapeitu.
    SWA ir amerikāņu kompānija, kas nodarbojas ar tiešo pārdošanu. Jau kopš 1868. gada tā piedāvā studentiem iespēju apgūt uzņēmējdarbības un pārdošanas prasmes, mācoties no starptautiski atzītiem pasniedzējiem. Studenti pavada vasaru ASV, pārdodot izglītojoša satura grāmatas un online abonementus, tā nopelnot naudu studijām. Studenti no Latvijas programmā piedalās jau no 2001. gada, un organizācija saucas Southwestern Latvia. Šo gadu laikā SWA programmā ir piedalījušies vairāki simti studentu no dažādām Latvijas augstskolām. SWA misija ir būt labākajai organizācijai pasaulē, kura palīdz jauniešiem iegūt īpašības un prasmes, kas viņiem ir nepieciešamas, lai sasniegtu savas dzīves mērķus.
    Laura viesojās pie 9.e, 11.b, 12.c un 12.v klases skolēniem, novadot tematiskās stundas, izstāstot skolēniem par mērķa fenomenu – kāpēc cilvēkiem nav dabiski uzstādīt mērķus, kāpēc ir tik svarīgi to darīt un, protams, kā to darīt, lai varētu veiksmīgi saplānot un sasniegt savas dzīves mērķus un nekļūdīties karjeras izvēlē. Teorētisko informāciju Laura nostiprināja ar piemēriem no dzīves, galvenokārt no savas pieredzes, piedaloties projektā Amerikā un studijām Rīgas Stradiņa universitātē. Stundas sanāca tiešām interesantas, aizraujošas un ļoti lietderīgas. Mīļš paldies Laurai par iedvesmojošo tikšanos!