Doties uz saturu
Daugavpils Valstspilsētas vidusskola
Search
Close this search box.

Labo darbu nedēļa

    9.-18.oktobrī skolā ar gaišām domām un labestību sirdīs noritēja Labo darbu nedēļa 2023. Mūsu skolā vārds “labdarība” nav svešs nevienam skolēnam un pieaugušajam, jo uzskatām Labo darbu kustību par vienu no svarīgākajām draudzīga kolektīva prioritātēm. Tradicionāli katru gadu oktobrī aktīvi iesaistāmies Labo darbu nedēļas pasākumos.
    Šogad droši varam lepoties, ka mūsu Labo darbu nedēļas mērķis “Dāvināt savu laiku labiem darbiem, pašiem sev un Latvijai, lai kopīgi paveiktu nozīmīgas lietas” ir sasniegts. 9.-13.oktobrī 4.-9.klašu skolēni, vecāki, pedagogi un skolas darbinieki sarūpēja našķus, zāģu skaidas, siltas sedziņas un pakaišus Latgales zoodārza dzīvniekiem un  Daugavpils dzīvnieku patversmes iemītniekiem. Neaizmirsām arī par mūsu skolas zoodārza mīluļiem, kurus ar savām dāvaniņām apciemoja 1.-3.klašu skolēni. Savukārt 10.-12.klašu skolēni līdz 18.oktobrim, atbalstot Bērnu slimnīcas fonda akciju “Sūti drosmi ar Omniva”, vāca ziedojumus – rotaļlietas – pacientu pieredzes uzlabošanas iniciatīvai “Drosmes kastes”.
    Priecē, ka mūsu skolas saime prot veikt labos darbus ne tikai Labo darbu nedēļas ietvaros, tagad ar nepacietību gaidām Ziemassvētkiem, gatavojot paštaisītas dāvanas Daugavpils Pensionāru sociālās apkalpošanas centra un Neredzīgo biedrības ciemata iedzīvotājiem.
    Pateicības vārdus par labiem darbiem nopelnīja skolas izglītojamie, viņu vecāki, pedagogi un darbinieki! Lai turpmāk vairojas labestība un prieks!