Doties uz saturu
Daugavpils Valstspilsētas vidusskola
Search
Close this search box.

Kopā jautrāk!

  16.februārī mūsu skolā notika saliedēšanas pasākums desmito klašu skolēniem “Kopā jautrāk”! Pasākumu organizēja Skolēnu dome.
              Katra klase uz pasākumu bija ieradusies vienotā stilā un bija sagatavojuši mājas darbu – aktivitāti, kurā iesaistīja paralēlklasi. Piedaloties Skolēnu domes aktivitātēs, desmitie pierādīja, ka ir atraktīvi, radoši, jautri un nebaidās improvizēt, uzstāties uz skatuves, pierādīja, ka zina dažādus faktus gan par skolu, gan par savām klases audzinātājām Indru Barkāni un Ievu Purmali.
  Dažas desmito klašu skolēnu atsauksmes:
  Man patika piektdienas pasākums desmitajām klasēm, mēs sadraudzējāmies ar paralēlo klasi un jautri pavadījām laiku arī ar saviem klasesbiedriem. Vajag vairāk tādu pasākumu!
  10.klašu saliedēšanas pasākums bija radošs un jautrs. Ļoti patika veidot deju grupiņās un sadarboties ne tikai ar saviem klasesbiedriem bet arī ar skolēniem no paralēlās klases. Manuprāt, diskotēkā jāpiedalās vairāk cilvēkiem. Kopumā – izdevies pasākums.
  Viss patika, bet kopīgā daļa bija par garu, varēja agrāk sākt pasākumu.
  Man patika viss, gribam tādu pasākumu vēl. Visvairāk patika diskotēka.
  Man ļoti patika pasākums, bija jautri un aizraujoši, bet bija arī bail dejot publikas priekšā uz skatuves. Liels paldies Skolēnu domei par organizēto pasākumu!