Doties uz saturu
Daugavpils Valstspilsētas vidusskola
Search
Close this search box.

Koncertlekcija “Latviju svētkos godinot”

  10.maijā  8.-12.klašu jaunieši piedalījās koncertlekcijā ”Latviju svētkos godinot”,  kurā  mākslinieki Mikus Abaroniņš un Arta Abaroniņa atskaņoja patriotiskus latviešu komponistu skaņdarbus. Klātesošie ne tikai dziedāja iemīļotākās dziesmas par godu Latvijas Neatkarības atjaunošanas 33.gadadienai veltītās dziesmas, kā arī aktīvi atbildēja uz viktorīnas jautājumiem par Latvijas vēsturi, kultūru, tradīcijām un dabu. Uzvarētāji saņēma pārsteiguma balviņas, bet pārējie – gandarījumu par savām zināšanām. Skolēniem patika koncertlekcija un piedalīšanās viktorīnā. Tas ir labs veids kā iepazīt latviešu mūziķu daiļradi, atsvaidzināt atmiņā pagātnes notikumus, akcentēt uzmanību uz svarīgiem notikumiem mūsu valsts dzīvē.

  Ļoti patika pasākums, jo bija interesanti gan klausīties dziesmas, gan dziedāt līdzi un piedalīties viktorīnā un saņemt balvu par pareizo atbildi. Vēlreiz pārliecinājos, ka dziesma var vienot tautu.                                                                                                                                        ( Rimma)

  Dziedāju līdzi pazīstamas dziesmas, forša mūzika un atmosfēra. Paldies par iespēju vairāk uzzināt par vēstures notikumiem vieglā, patīkamā formā.                                                                                                                                                (Kamila)

  Man patika viktorīna, bija jautri un interesanti, jautājumi bija diezgan viegli. Arī mūzika un dziesmas bija labas.                                                                                                                                         (Daniils)

  Skaistas dziesmas, labs izpildījums. Man patika, ka meitene spēlēja  kontrabasu, jo nekad nebiju dzirdējusi, kā tas skan “dzīvajā”.                                                                                                                                          (Ksenija)

  Man patika koncerts, jo varēja klausīties dzīvo mūziku un kopā dziedāt. Arī viktorīna bija interesanta, par pareizu atbildi varēja dabūt saldo balvu. Zālē valdīja draudzīga atmosfēra.                                                                                                                                         (Jekaterina)

  Forša mūzika un dziedātāji, daudzas dziesmas bija dzirdētas un zināmas, varēja dziedāt kopā. Viktorīnā, manuprāt, bija pārāk viegli jautājumi.                                                                                                                                            (Arvis)

  Man viss patika, jo valdīja silta un jauka atmosfēra, varēja pārbaudīt savas zināšanas vēsturē, dziedāt kopā ar klasesbiedriem.                                                                                                                                                   (Rita)

  Koncerts bija interesants un jautrs, man un maniem draugiem patika dziedāt līdzi, jo tika atskaņotas pazīstamas dziesmas, kuras izraisīja nostaļģiskas atmiņas. 🙂 (Elizabete)

  Man koncerts patika, jo es iedziļinājos latviešu kultūrā un tas izraisīja man atmiņas, cik forša un skaista mums ir valsts. (Elvīra)

  Man koncerts ļoti patika, jo bija interesanti minēt atbildes uz viktorīnas jautājumiem. Kā arī es izbaudīju dziesmas, kurām es dziedāju līdzi. (Kristīne)

  Man patika koncertlekcija. Bija ļoti interesanti atbildēt uz jautājumiem par Latviju un visiem kopā dziedāt latviešu dziesmas. Kopumā bija jautri pavadīts laiks. (Līga)

  Koncertā skanēja skaistas dziesmas, kurām bija radusies vēlme dziedāt līdzi. Ļoti interesants pasākums. (Kristers)

  Koncertlekcija bija aizraujoša. Bija interesanti, savādāk uzzināt, mācīties Latvijas vēstures faktus, nevis vienkārši stundās, bet ar mūziku un balvām. (Imants)