Doties uz saturu
Daugavpils Valstspilsētas vidusskola
Search
Close this search box.

Kārtējais teicamais DVV jauno uzņēmēju sniegums CITĀ BAZĀRĀ

  23. martā tirdzniecības centrā “Domina Shopping” notika izglītības organizācijas “Junior Achievement Latvia” un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) rīkotais Latvijas skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgus “Cits Bazārs”. Tajā pašu radītas preces apmeklētājiem piedāvāja 270  labākie skolēnu mācību uzņēmumi no visas Latvijas.
  Šajā pasākumā piedalījās arī Daugavpils Valstspilsētas vidusskolas SMU skolēni. Tā ir iespēja skolēniem nostiprināt savas uzņēmējdarbības prasmes reālā vidē. Šī pieredze māca viņiem pieņemt lēmumus, plānot savu laiku, domāt stratēģiski un trenē komunikāciju, kas dod iespēju jauniešiem saņemt mūsdienīgu izglītību. Atbalsts un uzmundrinājums, ko pauž ikviens apmeklētājs, atnākot uz tirdziņu, sniedz milzīgu motivāciju jaunajiem uzņēmējiem turpināt savu izaugsmi.
  CITS BAZĀRS Pavasaris šajā semestrī ir noslēdzošais,  norises laikā jaunos uzņēmējus vērtēja pieredzējusi profesionāļu, uzņēmēju un akadēmisko spēku komanda, un labākie skolēnu mācību uzņēmumi (SMU) tika apbalvoti desmit nominācijās.
  DVV skolēni tika nominēti vairākkārt dažādās nominācijās. Ir liels gandarījums, ka SMU Flopi (Ksenija Volkova un Anastasija Koroļkova 9.b) ieguva nomināciju “Sociāli atbildīgs SMU”. Apsveicam meitenes un viņu atbalstītājus mājās!
  Sirsnīgs paldies  par izturību un darbu SMU Sopfirta (Sofija Lobina, Marta Beļeviča) un SMU autoposters.lv (Andrejs Peremots)!
  Vēlam veiksmi Skolēnu mācību uzņēmumiem arī citos pasākumos!