Doties uz saturu
Daugavpils Valstspilsētas vidusskola
Search
Close this search box.

Jauno olimpiešu starts Olimpiskajā dienā

  26. aprīlī Daugavpils Valstspilsētas vidusskolas skolēni iesaistījās Olimpiskās dienas aktivitātēs. Sports tā ir lieliska iespēja gūt pozitīvas emocijas, enerģiju, spēku un veselību. Sportojot kopā, rodas fantastiska piederības sajūta savai valstij, savai skolai un saviem draugiem. Olimpiskā diena ir vispasaules pasākums, kas tiek organizēts par godu Starptautiskās Olimpiskās komitejas dibināšanas gadadienai.
  Daugavpils Olimpiskajā centrā tika aizvadīta Olimpiskā diena 2024, kurā piedalījās arī mūsu skolēni, demonstrējot savus spēkus dažādos konkursos un stafetēs. Mūsu skolas izglītojamajiem tā bija iespēja sanākt kopā ar citu skolu komandām un veselīgi pavadīt laiku. 

  Apsveicam mūsu skolas komandu ar iegūto 3.vietu!
  Paldies sporta un veselības skolotājiem Santai Kotelei, Andrejam Slavickim un Sergejam Petrakovam par ieguldīto darbu!

  Daugavpils Olimpiskā centra aktivitātēs piedalījās mūsu jaunie olimpieši:
  5.a klase – Amanda Demide, Agata Ļitvinova, Daniels Pavlovičs un Marks Vasiļjevs.
  5.b klase – Aleksandra Ņikitina, Veronika Mišeņina, Evelīna Utkina, Markuss Salcevičs, Rene Jerlikovs, Edgars Zaķis un Jegors Šeškovs.
  5.c klase – Emili Voitkeviča.
  5.d klase – Arina Bergmane, Milana Kanaša, Jūlija Sļesareva, Gļebs Nužnovs, Matvejs Griškins, Dmitrijs Murdasovs un Vladimirs Mištovts.
  5.e klase – Alisa Varakuta, Violeta Vīgante, Marija Gaidele, Alisa Širokolobova, Dominiks Jurkins, Kirils Subotins, Oļegs Maigo un Igors Lavrenovs.