Doties uz saturu
Daugavpils Valstspilsētas vidusskola
Search
Close this search box.

Izstādes-konkursa “Saules ritmi” 1.kārtas rezultāti

  Veiksmīgi  noslēgusies Daugavpils Izglītības iestāžu Vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas izstādes – konkursa “Saules ritmi” 1. kārta.
  Konkurss tiek rīkots ar mērķi stiprināt bērnu un jauniešu patriotismu un valstisko apziņu, bagātināt kultūrvēsturisko pieredzi, veicināt radošo spēju attīstību un iniciatīvu izteikt sevi ar dažādiem mākslas izteiksmes līdzekļiem, kā arī sniegt iespēju konkursa dalībniekiem piedalīties XIII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku mākslas projektā un izvirzīt dalībniekus Svētkiem.
  Risinot konkursa tēmu „Saules ritmi”, dalībnieki savos darbos atspoguļoja saules simbolu rakstos, sadzīvē, telpā, kultūras mantojumā – deju rakstos, simbolos, cimdu un zeķu rakstos, tai skaitā latviešu tautas folklorā, ka arī radīja darbus dažādās vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas tehnikās. Atbilstību nolikumam, radošumu un oriģinalitāti vērtēja   profesionāla žūrijas. No eksponētajiem darbiem izvēlēti un apbalvoti tie, kuri virzīti uz reģiona skati Līvānos no 8. līdz 25. aprīlim.

  Vizuālās  mākslas  konkursā – izstādē  “Saules ritmi” 1.kārtā piedalījās 11 mūsu skolas skolnieces un viņu darbi tika novērtēti ar godalgotām vietām:
  Ančevska Jeļizaveta (2.d) -1.vieta
  Koval Anastasija (2.d) -1.vieta
   Andrijanova Alesandra (2.d) –pateicība
    Gorkina Karolina (2.e) – 2.vieta
  Hmurkovska Sofija (4.b) -2.vieta
  Mihejeva Darjana (4.d) -3.vieta
  Ņikitina Alisa (6.c) -1.vieta
  Pasečnika Margarita (6.c) -1.vieta
  Rogoļeva Alla (6.c) – 1.vieta
   Šaršune Sofja (6.c) -1.vieta; pateicība
   Dorofejeva Darja (9.c) – 1.vieta
  Paldies visiem dalībniekiem par pacietību, radošumu un darbošanos!
   Īpašs PALDIES skolotājai Ingai Vasiļjevai par prasmi iedegt skolēnos dzirksti !