Doties uz saturu
Daugavpils Valstspilsētas vidusskola
Search
Close this search box.

Florbolistu uzvara pilsētas sacensībās

  Daugavpils Valstspilsētas vidusskolas komanda 21.02.2024. veiksmīgi piedalījās Daugavpils pilsētas skolēnu sacensībās florbolā (zēni 2012.g.dz. un jaunāki), kuras organizēja Daugavpils Izglītības pārvalde kopā ar Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vidusskolu, lai noskaidrotu labākās pilsētas komandas, kuras pārstāvēs Daugavpils pilsētu Latgales reģiona skolēnu sporta spēlēs, un veicinātu skolēnu aktīvu iesaistīšanos sportiskās aktivitātēs, kas veicina veselīgu dzīves veidu.
  Sacensībās piedalījās 6 komandas: Daugavpils Draudzīgā aicinājuma vidusskola, Daugavpils Valstspilsētas vidusskola, J.Pilsudska Daugavpils valsts poļu ģimnāzija, Daugavpils Centra vidusskola, Daugavpils Zinātņu vidusskola un Daugavpils Vienības pamatskola.
  Priekšsacīkstēs mūsu puiši ar vienu zaudējumu izcīnīja 2.vietu savā grupā. Pusfinālā mūsējie pārliecinoši uzvarēja Daugavpils Vienības pamatskolas komandu ar rezultātu 5:1. Spēlējot finālā, ar rezultātu 6:0 tika pieveikta Daugavpils Draudzīga aicinājuma vidusskolas komanda un izcīnīta 1.vieta!!!

  DVV šajās sacensībās godam pārstāvēja
  1. Griņko Artūrs 5.a
  2. Ignatjevs Glebs 5.a
  3. Pavlovičs Daniels 5.a
  4. Jerlikovs Rene 5.b
  5. Šeškovs Jegors 5.b
  6. Salcevičs Markuss 5.b
  7. Subotins Kirils 5.e
  8. Maigo Oļegs 5.e
  9. Jurkins Dominiks 5.e
  10. Sutāns Dominiks 6.d

   Apsveicam turnīra uzvarētājus!
  Paldies skolēniem par teicamo sniegumu! Pateicība sporta un veselības skolotājiem Santai Kotelei (5.b klase), Andrejam Slavickim (5.a klase), Sergejs Petrakovam (5.e klase) un Andrejam Domaņinam (6.d klase) par teicami sagatavotu komandu!
  Gaidām mūsu florbolistu startu Latgales reģiona sacensībās Maltā.