Doties uz saturu
Daugavpils Valstspilsētas vidusskola
Search
Close this search box.

Eiropas Sporta nedēļas aktivitātes

  No 25. līdz 29.septembrim visā Latvijā norisinājās Eiropas Sporta nedēļa. Sporta stundās skolēniem bija iespēja demonstrēt un noslīpēt savas prasmes dažādās sporta disciplīnās: skriešanā, lēcienos augstumā no vietas, tāllēkšanā no vietas, bumbiņas mešanā, lecamauklā, pievilkšanās u.c. Sacensību gars sita augstu vilni!

  Īpaši jāatzīmē mūsu skolas  pirmklasnieki, kuriem šīs bija pirmās nopietnās sporta aktivitātes skolēna statusā. Apsveicam uzvarētājus!
  Meitenes:
  1.vieta – Dominika Daškeviča 1.e klasē

  2. vieta – Sofja Šarova 1.e klase

  3. vieta – Vitalina Vasiļjeva 1.c klase

   Zēni:

  1.vieta – Kirils Novosjolovs 1.f klase

  2. vieta – Arsenijs Seņko 1.c klasē

  3. vieta – Rolands Stepiņš 1.f klase

  PALDIES PAR PIEDALĪŠANOS VISIEM 1.- 9.KLAŠU SKOLĒNIEM!

  PALDIES PAR ORGANIZĒŠANU VISIEM SPORTA SKOLOTĀJIEM!

  Savukārt, 28. un 29.septembrī skolas pagalmā un sporta laukumā starpbrīžu laikā ikviens varēja piedalīties sporta aktivitātēs, apmeklējot deviņas sporta stacijas, kuras organizēja 9. b klases skolēni ar skolotājas Diānas Streikuses un Renātas Repinas atbalstu. Aktīvie sporta mīļotāji varēja pēc izvēles spēlēt novusu, galda tenisu, badmintonu, volejbolu, florbolu, futbolu utt.
             Neviens nepalika vienaldzīgs! Ar smaidiem sejā priecājāmies par iespēju sportot ārā, izvēloties mīļāko sporta disciplīnu, paspēlēt bumbu kopā ar draugiem, klausīties mūziku un dejot, sildīties maigajos rudens saules staros un kļūt par uzvarētājiem.