Doties uz saturu
Daugavpils Valstspilsētas vidusskola
Search
Close this search box.

Eiropas pagalma svētki

    08.05.2024. Daugavpils Valstspilsētas vidusskolas skolēni piedalījās Eiropas pagalma svētku svinēšanā, kas norisinājās Daugavpils Valsts ģimnāzijas un Vienības pamatskolas kopīgajā pagalmā. Šis pasākums tika organizēts ar mērķi stiprināt savu līdzdalību un atbildību par Eiropas un Latvijas tagadni un nākotni kopā.
    Svētku pagalmā skolēnus gaidīja skatuve, koncerti, meistarklases un konkursi, kur skolēni varēja apskatīt un apgūt dažādas prasmes, iesaistīties sarunās ar Eiropas Parlamenta deputātiem un ERASMUS + programmas studentiem, vērot militārās tehnikas un ekipējuma demonstrējumus, iesaistīties grafiti meistardarbnīcā un akcijā “Rokasspiediens Eiropai”.
    Katrs skolēns saņēma apgaitas lapu, kurā vajadzēja saņemt zīmodziņus, izpildot praktiskos uzdevumus telšu pilsētiņā. Ar šo lapu varēja piedalīties loterijā. Telšu pilsētiņā skolēni varēja iepazīties ar Daugavpils Universitātes, Daugavpils Jaunatnes un sporta pārvaldes, Latgales Centrālās bibliotēkas, Latgales Industriālā tehnikuma, Daugavpils Inovāciju centra, Latvijas Jaunatnes galvaspilsētas, Zemessardzes un biedrību “Latvijas Jaunatnes Padome”, “NEW EAST”, “Klubs Māja”, “Radošais sektors”, “TempART” darbību. Skolēni izbaudīja laiku, piedaloties dažādās meistarklasēs, aktualizējot un iegūstot jaunas zināšanas.