Doties uz saturu
Daugavpils Valstspilsētas vidusskola
Search
Close this search box.

CITS BAZĀRS – FEBRUĀRIS

  10.februārī Daugavpils Valstspilsētas vidusskolas interešu izglītības programmas “Skolēnu mācību uzņēmums” audzēkņi piedalījās JA pasākumā Cits Bazārs Daugavpils. Jauniešiem bija iespēja attīstīt savas prasmes pārdošanā, komunikācijā un prezentēšanā. Pasākuma laikā jaunos uzņēmējus pēc vairākiem kritērijiem vērtēja kompetenta žūrija, kā rezultātā SMU tikai atzīmēti 14 nominācijās: 7 nominācijas pamatskolu un 7 nominācijas vidusskolu posmā, kā arī 10 simpātiju balvas.
  Mūsu Daugavpils Valstspilsētas vidusskolu šajā reģionālajā SMU pasākumā pārstāvēja pieci mācību uzņēmumi, no kuriem trīs tika nominēti dažādās nominācijās, kā arī  ieguva trīs simpātiju balvas:
  🏆Sociāli atbildīgs skolēnu mācību uzņēmums – FLOPI (9.b Ksenija Volkova un Anastasija Koroļkova) – Meitenes ieguva simpātiju balvas no Daugavpils Universitātes, Sportland un Webhelp;
  🏆 SMU biznesa potenciāls – AUTOPOSTERS (12.a klases skolnieks Andrejs Peremots);
  🏆 Labākais SMU stends – SOPFIRTA  (9.a – Sofija Lobina).
  Paldies par piedalīšanos Citā Bazārā 9.c klases SMU skolēniem Viktorijai Voronko, Darjai Saveļjevai, Vadimam Kožuhovskim  un Viktorijai Maskaļonokai, Viktorijai Starčikovai (11.b klase)!
  Turpinājumā SMU Sopfirta gatavojas Starptautiskajam festivālam, kur meitenes pārstāvēs Daugavpili. Vēlam veiksmi!
  Īpašs paldies skolotājai Ilmai – gan par atbalstu, gan par iedvesmošanu, gan par fotografēšanu!