Doties uz saturu
Daugavpils Valstspilsētas vidusskola
Search
Close this search box.

Bērnu zīmējumu konkursa “Imantam Ziedonim – 90” laureāti

    Forštates kultūras nama izsludinātajā bērnu zīmējumu konkursā piedalījās 16 mūsu skolas skolēni. Par uzvarētājiem tika nominēti Anastasija Koval – 2.d klase un Dmitrijs Gorkins – 8.c klase. Pateicību par piedalīšanos un uzmundrinājuma dāvanu saņēma Evelīna Sproģe (9.c), Jeļizaveta Ančevska (2.d), Kira Verbicka (2.d), Ksenija Jerofejeva (2.e), Darja Mihejeva (4.d). Šos skolēnus darbam par I.Ziedoņa “Krāsainajām pasakām” iedvesmoja un konsultēja interešu izglītības skolotāja Inga Vasiļjeva.
    Latviešu valodas skolotāja Inga Capāne savās mācību stundās, runājot par I.Ziedoņa daiļradi, dalībai konkursā mudināja savus 4.a klases skolēnus. Pateicību par piedalīšanos un saldu “Paldies” no Forštates kultūras nama saņēma viņas 4.a klases skolēni: Artūrs Ābelītis, Milāna Krasņakova, Alīna Silicka, Darīna Nikitina, Aurēlija Novicāne, Jaroslavs Savčenko, Emīlija Šerste, Liāna Plociņa, Armands Silickis.
    Paldies skolotājām un skolēniem par mīlestību pret vizuālo mākslu un latviešu literatūru! Prieks, ka skolēni demonstrē savu radošumu un popularizē latviešu literatūras spilgtākos meistardarbus!
    Skolēnu darbi ir skaista dāvana mums visiem Latvijas Republikas proklamēšanas 105.gadadienā!