Doties uz saturu
Daugavpils Valstspilsētas vidusskola
Search
Close this search box.

Apsveicam konkursa „Trailer for American Christmas movie” laureātus!

  Mūsu sākumskolas skolēni ar lielu entuziasmu piedalījās Daugavpils ASV Informācijas centra organizētajā radošo darbu konkursā, kas bija veltīts Amerikas Ziemassvētku multfilmu tēliem.
  1.- 3. klašu skolēni veidoja radošos darbus, izvēloties kā galveno varoni kādu no ASV Ziemassvētku multfilmu tēliem, un atspoguļoja kādu no multfilmas epizodēm.
  Šajā klašu grupā 1. vietu ieguva Viktorija Šapovale (3.a), 2. vietu – Gabriela Dargele (3.c), Pateicības par piedalīšanos saņēma 2.d klases skolēni Ēriks Kožaronoks, Zlata Jelagina un 2.e klases skolniece Darja Nikitsina.
  4.- 6. klašu grupā skolēniem bija jāveido īsfilma-treileris par ASV Ziemassvētku vai Jaungada  filmu. Mūsu 4. klašu skolēni Emīlija Šerste (4.a), Valērija Bobrova (4.b)  un Arta Bernāne ( 4.b) kopā ar Alanu Pļečovu (4.d), kurš atveidoja galvenās lomas tēlu Grinču, par savu treileri “How the Grinch stole Christmas” ieguva 1. vietu pilsētā, saņemot visus maksimālos punktus par darba tehnisko, māksliniecisko un idejisko kvalitāti, secīgumu, oriģinalitāti un atbilstību prasībām.
  Konkursa darbus vērtēja Daugavpils pilsētas angļu valodas skolotāju MA vadītāja, izglītības metodiķe, ASV Informācijas centra vadītāja, Fulbraita programmas angļu valodas asistenti un ASV  vēstniecības Rīgā pārstāvji.
  Visi konkursa laureāti tika apbalvoti ar Latgales Centrālās bibliotēkas ASV Informācijas centra un DPIP balvām un diplomiem.             Radošajā procesā skolēnus koordinēja, konsultēja un iedvesmoja angļu valodas skolotājas Ella Balaško un Olga Aširova.