Doties uz saturu
Daugavpils Valstspilsētas vidusskola

APSVEICAM UN LEPOJAMIES!

  Eiropas valodu dienas daudzvalodu olimpiādē 8.klašu skolniecēm Ksenijai Tjuļkinai un Margaritai Agafonovai ATZINĪBA!Paldies skolotājām A.Deņisovai, J.Žagarei, L.Romančukai, I.Vilcānei, Z.Vitkovskai, O.Saričevai!

  58. Mežciema skrējiens

   Daugavpilī 23.09.2023. jau 58. reizi norisinājās Mežciema skrējiens, kur savu skolu pārstāvēja gan skolēni, gan sporta skolotāji.Augstākos rezultātus starp skolēniem parādījaAnrijs Krumpļevskis, kurš ieguva 2.vietu 5 km distancē savā vecuma grupā ar rezultātu 18.18.Sporta skolotāja Elīna Gumarova uzvarēja 5 km distancē starp sievietēm .Sporta skolotājs Andrejs Domaņins ieguva 2.vietu vecuma grupā V-30.Prieks par mūsu DVV skolēniem, kas startēja 2 km… Vairāk »58. Mežciema skrējiens

   Dzejas dienas dzejnieku jubileju un basketbola zīmē

    Gandrīz 2 nedēļas 5., 6., 8., 10. un 12.klašu skolēni veica radošas aktivitātes par godu dzejas svētkiem – Dzejas dienām.Svētkus kuplināja arī divas nopietnas jubilejas:  Inesei Zanderei – 65 un Ojāram Vācietim – 90. Skolēni meklēja un lasīja sev tuvākos un mīļākos šo autoru dzejoļus, tajos uztvertā ideja tika atspoguļota ilustrācijās. Latvijas dzejas meistaru iedvesmoti, skolēni radīja arī savus jaunrades… Vairāk »Dzejas dienas dzejnieku jubileju un basketbola zīmē

    Visu varu visu protu

    Visu varu, visu protu!

     21. septembra saulainajā, siltajā pēcpusdienā Pepija kopā ar bērniem aicināja bērnu tēvus kopīgi padarboties, jo bērni zina, ka tētis var visu un ar viņu ir vislielākā jautrība. Pēcpusdienā bērnus sagaidīja pārsteigums-Tēvi kuplā skaitā satika bērnus iestādes pagalmā. Bērni nepacietīgi gaidīja šo pārsteiguma brīdi, kad varēs kopā ar tēti jautri pavadīt laiku. Aktivitātēs iesaistījās tēvi un bērni, piedaloties jautrās stafetēs ar… Vairāk »Visu varu, visu protu!

     Pētnieciskais laboratorijas darbs “Gumijas auklas mehāniskās īpašības”

      Padziļinātais kurss fizika IILai iepazītos ar elastīgu materiālu pētīšanas metodēm,12.af klases skolēni veica komplekso pētījumu, kura gaitā tika noskaidrots, kā deformējas gumijas aukla, kādas īpašības tai piemīt, kādus fizikālus jēdzienus izmanto, lai aprakstītu elastīga materiāla spēju deformēties (Junga moduli un stinguma koeficientu), un kā fizikā apraksta deformācijas procesu.Skolēni izmantoja aprīkojumu: datu uzkrājēju ar spēka sensoru, datoru ar izklājlapu apstrādes lietotni… Vairāk »Pētnieciskais laboratorijas darbs “Gumijas auklas mehāniskās īpašības”

      APSVEICAM UN LEPOJAMIES!

       21.septembrī notika Daugavpils skolu sporta sacensības “Rudens krosa stafetes 2023”. Mūsu audzēkņi ieguva godalgotas vietas, par ko esam priecīgi un lepni! *1.vieta zēnu komandai 8.-9.klašu grupā! Komandā startēja Davids Visockis (9.a) , Artūrs Djubins (9.a) , Kirils Kreipāns (9.a). *3.vieta meiteņu komandai 4.-5.klašu grupā! Komandā startēja Amanda Demide (5.a), Emīlija Svirka (5.b), Ieva Solima (5.a). *3.vieta zēnu komandai 4.-5.klašu grupā!… Vairāk »APSVEICAM UN LEPOJAMIES!

       Skolēni aktualizē zināšanas par Eiropas Ilgtspējīgu attīstību

        Eiropas Ilgtspējīgas attīstības nedēļas 2023 ietvaros skolēniem tika organizēts pasākums ar mērķi izglītot skolēnus par ANO 17 ilgtspējīgas attīstības mērķiem un informēt gan skolēnus, gan skolotājus par BALTIPLAST un URB-AREA projektiem, kā arī tajos izstrādātajiem izglītības materiāliem. Pasākums norisinājās 20.09.2023. Daugavpils Inovāciju centrā. No  Daugavpils Valstspilsētas vidusskolas piedalījās divas komandas no 6.b un 6.d klases, katrā komandā bija pa 4… Vairāk »Skolēni aktualizē zināšanas par Eiropas Ilgtspējīgu attīstību

        Dzejas dienu noskaņā

         15. septembrī skolas bibliotēkās (Jelgavas un Tautas ielas korpusos) sākumskolas skolēniem notika klases stundas “Dzejas dienas”. Bērni iepazinās ar Dzejas dienu tradīcijām, klausījās, lasīja un deklamēja latviešu dzejnieku dzejoļus. Savas emocijas pēc tik daudzveidīgas saskarsmes ar dzeju skolēni atspoguļoja zīmējumos.