Doties uz saturu
Daugavpils Valstspilsētas vidusskola
Search
Close this search box.

Aktivitātes DVV vidusskolēniem projekta „Droša Latvija” ietvaros

  19.aprīlī Latvijas Transatlantiskās organizācijas (LATO) pārstāvji sadarbībā ar Valsts kancelejas Stratēģiskās komunikācijas departamentu vadīja nodarbības DVV vidusskolēniem projekta „Droša Latvija” ietvaros.
  Nodarbību mērķis bija sniegt vidusskolas vecuma jauniešiem būtiskas caurviju prasmes kritiskās domāšanas un informācijas noturības, kā arī veiksmīgas krīžu pārvarēšanas jomā, tika apskatītas tādas būtiskas tēmas kā medijpratības nozīme, dezinformācijas identificēšana un efektīvas stratēģijas precīzas informācijas izplatīšanā. Vidusskolēni aktīvi diskutēja par aktuāliem jautājumiem saistībā ar uzticamas informācijas iegūšanu un izmantošanu.
              Skolēniem, darbojoties grupās, bija iespēja uzklausīt arī Valsts kancelejas Stratēģiskās komunikācijas koordinācijas departamenta vadītāja Riharda Bambala, LATO ģenerālsekretāres Sigitas Strubergas, Latvijas Raidorganizāciju asociācijas izpilddirektora un mediju eksperta Ingemāra Vektera, Stratēģiskās komunikācijas koordinācijas departamenta konsultantes Ivitas Pučkas u.c. ekspertu viedokļus par izaicinājumiem dažādās jomās Latvijā.
  Mūsu skola ir viena no  trīspadsmit Latvijas skolām, kurā tika organizētas projekta „Droša Latvija”  nodarbības.
  Valsts kancelejas Stratēģiskās komunikācijas koordinācijas departamenta vadītājs Rihards Bambals pēc tikšanās mūsu skolā sociālajos tīklos publicēja ziņu: „Lieliski un asprātīgi jaunieši šodienas darbnīcās Daugavpils Valstspilsētas vidusskolā. Bija prieks ar jums pavadīt šo pēcpusdienu, runājot par dziļviltojumiem, dezinformāciju un citām manipulācijām.‟

  Titulattēls