Doties uz saturu
Daugavpils Valstspilsētas vidusskola
Search
Close this search box.

Absolventu tikšanās Kauņas ielas Baltajā zālē

  „Aiziet un atgriežas dienas.
  Aiziet un atpakaļ nāk,
  Uz sarkanās ķieģeļu sienas
  Taureņi virpuļot sāk.”  
  (Vārdi no dziesmas „Skolas laiks”)

  Skolas laiks ir krāsains kā viskošākā tauriņa spārni. Katram no absolventiem tas saistās ar piedzīvotajiem notikumiem, pārdzīvojumiem un gūtajām atziņām.

  4.februārī skolas kabinetos, gaiteņos, foajē un Baltajā zālē skanēja bijušo skolēnu balsis. Absolventi kavējās atmiņās, priecājās, ka atkal ir satikušies, priecājās par saviem skolotājiem.

  Svinīgajā pasākumā izskanēja daudz labu vārdu skolotājiem, skolas vadībai par sirsnīgo atmosfēru un labvēlīgo gaisotni, kas valdīja Daugavpils 12.vidusskolā visus skolas gadus.

  Sirsnīgs paldies skolotājiem Annai Gurkovskai, Pjotram Veļičko, Ievai Purmalei un 12.b klases skolniecei Līgai Paulei  par skanīgajiem priekšnesumiem, Inetai Bogatai par skaisto skatuves noformējumu, Silvai Šaršūnei par brīnišķīgajām fotogrāfijām, Ilgvaram Zvīdrim par vizuālā materiāla veidošanu un rokas turēšanu uz pults, vidusskolas meitenēm Santai Bulei, Aritai Baltacei un Ievai Trokšai par atbalstu un palīdzību!

  Mīļie absolventi! Paldies par labajiem vārdiem, par to, ka dalījāties savās atmiņās! Jūs vienmēr būsiet gaidīti mūsu skolā! Paldies, cienījamie bijušie un esošie skolotāji, ka bijām kopā! Uz tikšanos nākamgad!

  « of 4 »

  Informāciju sagatavoja direktora vietniece Signe Kotova