Doties uz saturu
Daugavpils Valstspilsētas vidusskola
Search
Close this search box.

112 diena

    11.februāris ir ES vienotā ārkārtas palīdzības izsaukumu numura 112 diena. Lai aktualizētu drošības un sociālās atbildības jautājumus, skolā notika pasākumu kopums, kas veltīts šai dienai.
    12.februārī skolas 1.stāva foajē visu dienu varēja skatīties informatīvo filmiņu par 112 dienestu, uzzinot gan par tā izveidošanas argumentiem, gan par atklāšanu Latvijā, gan par struktūru. Šī informācija ir noderīga ikvienam, jo kritiskā situācijā svarīga ir ik sekunde, lai pieņemtu lēmumus un pareizi rīkotos.
    Pēc tam klases stundās skolēni pildīja testus, veica uzdevumus, izmantojot iegūto informāciju par 112 dienestu. Ar lielu interesi 4.klašu skolēni pārbaudīja un nostiprināja savas zināšanas lietotnē Kahoot!
    13.februārī 3., 4. klašu skolēniem tika organizētas izglītojošas lekcijas par 112 palīdzības izsaukuma numura darbību, par situācijām, kad jāzvana, par pareizu rīcību bīstamā situācijā. Skolēni tika iepazīstināti ar visjaunāko informāciju par 112 aplikāciju, kura uzsāk darboties arī Latvijā.
    Paldies Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāvjiem Sergejam Kozlovam un Aleksandram Grigorjevam par stāstījumu, informācijas aktualizēšanu un spēju ieinteresēt skolēnus par tik svarīgu tematu – drošība.